تقویت مهارت نوشتن Writing IELTS

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۴
  • نظرات : بدون دیدگاه

تقویت مهارت نوشتن Writing IELTS

در آزمون IELTS چهار مهارت Listening، Reading، writing و Speaking شما و همین طور توانایی شما در برقراری ارتباط برای کار، زندگی و تحصیل در یک کشور انگلیسی زبان مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد.(تقویت مهارت نوشتن Writing IELTS)

لذا با توجه به ساختار آزمون IELTS و اهمیت و تاثیر این آزمون بر زندگی شما، چگونگی آماده شدن برای این آزمون از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است در حقیقت بایستی به گونه ای خود را آماده سازید که هر گونه احتمال و ریسک عدم دستیابی به نتیجه مطلوب را به حداقل ممکن کاهش دهید.

دوره های آموزشی IELTS

دوره های آموزشی IELTS

تقویت نوشتن Writing IELTS

مهارت Writing شامل دو بخش (Task) می باشند و زمان در نظر گرفته شده برای آن ۶۰ دقیقه است. بخش دوم در هر گونه ی آزمون یکسان است، شما بایستی یک مقاله (Essay) با حداقل ۲۵۰ کلمه بنویسید زمان در نظر گرفته شده برای شما در این بخش ۴۰ دقیقه می باشد.

در بخش اول آزمون General از شما خواسته می شود که یک نامه با حداقل ۱۵۰ کلمه در ۲۰ دقیقه بنویسید. در بخش اول آزمون Academic شما بایستی یک جدول، نمودار، چارت و یا … را در ۲۰ دقیقه با حداقل ۱۵۰ کلمه توضیح و تفسیر نمایید.

تقویت مهارت نوشتن Writing IELTS

تقویت مهارت نوشتن Writing IELTS

تقویت نوشتن Writing IELTS

در کلاسهای موسسه nclc توانایی برقراری ارتباط مؤثردرقالب Writing که در دنیای امروز بسیار ضروریست آموزش داده می شود وبخشهای مهمی از قبیل محتوا، لغت، گرامر و…به صورت کاربردی با شماکار خواهد شد.

با عضویت در کانال تلگرام میتوانید از آموزش های کاربردی زبان انگلیسی و از اخبار روز انگلستان و قوانین جدید با اطلاع باشید. شما همچنین می توانید ما را در اینستاگرام دنبال کنید.