سوالات متداول

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۳
  • نظرات : بدون دیدگاه

سوالات متداول مهاجرت به انگلیس

هزینه زندگی در خارج از شهر لندن برای دانشجویان حدود ۱۲۰۵۶ پوند می باشد. بیشتر دانشجویان حدود ۱۵۰ پوند در ماه را صرف خواربار و غذا می کنند. در صورتی که مایل به زندگی در شهر لندن هستید حدود ۱۵۱۸۰ پوند را در سال برای خدمات و کالا در نظر بگیرید.بزرگترین تفاوت در هزینه زندگی در شهر لندن نسبت به بقیه شهرها اجاره ملک در انگلیس می باشد.

بیشتر دانشگاههای کشور انگلستان در مقایسه با آمریکا برنامه های کوتاه تری را پیشنهاد میدهند. به عنوان مثال برای مدرک کارشناسی سه سال به جای ۴ سال و کارشناسی ارشد یک سال به جای ۲ سال. بنابراین هزینه یک سال شهریه و زندگی در طول مدت تحصیل کم می شود.

مخارج تخمین زده شده برای خوابگاه در هر سال تحصیلی (۹ماه ) ۸۰۳۴ پوند می باشد. اما ممکن است شما هم خانه ای داشته باشید و یا در خوابگاه هم اتاقی که در این صورت مخارج مقرون به صرفه خواهد بود.

تهران- لندن در فاصله ۴۴۳۶ کیلومتری از یکدیگر قرار دارند و مدت تخمینی پرواز میان آنها ۶ ساعت و ۲۰ دقیقه است. البته این میزان ممکن است بسته ب آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغییر باشد. پس در مقایسه با کانادا و آمریکا رفت و آمد به کشور انگلستان زمان و هزینه کمتری را دارد.

شهریه مقطع کارشناسی در کشور انگلستان از حدود ۱۰۰۰۰ پوند تا ۳۵۰۰۰ پوند یا حتی برای مدارک پزشکی بیشتر می باشد.

شهریه مقطع کارشناسی ارشد در کشور انگلستان از حدود ۱۰۰۰۰ پوند تا ۴۲۰۰۰ پوند  برای رشته های  پزشکی می باشد. این Classroom based programs & laboratory based programs , clinical degree programs میباشد.

شهریه مقطع دکترا در انگلیس در حدود ۱۸۰۰۰ پوند می باشد. البته بیشتر دانشگاه ها کمک هزینه مالی را فراهم می کنند. این کمک هزینه در قالب تدریس و تحقیق در دانشگاه می باشد.

در دوره کارشناسی ۱۰ ساعت در هفته و در دوره کارشناسی ارشد ۲۰ ساعت در هفته اجازه کار دارید. همچنین در تعطیلات به صورت تمام وقت. در مقطع کارشناسی ارشد همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال را می توانید با خود به کشور انگلستان بیاورید. برای گذراندن دوره های زبان و کارشناسی و below degree level اجازه آوردن همراه را به شما نمی دهند. 

سوالات متداول زبان انگلیسی

خیر، با توجه به این که ما در این دوره ها هم روی دانش زبانی کار میکنیم و هم روی مهارت های مربوط به هر دوره زبان آموز به صورت کاملا کاربردی زبان را می آموزد و در نهایت در صورت تمایل می تواند در هر کدام از این آزمونها که دوره مربوط به ان را گذرانده شرکت کند.

خیر، در روز تعیین سطح که به صورت رایگان صورت می گیرد مشخص می گردد که در کدام یک از سطوح ذکر شده باید ثبت نام صورت گیرد. در صورتی که شخص در سطح ابتدایی باشد مراحل ثبت نام را گذرانده و در کلاس ها شرکت می کند.

با توجه به این که شما در مدت زمان کمتر از یک سال کل دوره ها را طی می کنید، البته برای کسی که از ترم یک شروع میکند، و هم بر روی دانش زبانی و هم مهارتها کار میشود این هزینه مقرون به صرفه می باشد. ضمن این که طولانی شدن طول دوره ها منجر به خستگی و رها کردن امر آموزش می شود.

منبع

بله، در صورت کسب نمره لازم در هر ترم و وقفه ننداختن بین ترم ها حداقل نمره ۶ تضمین می شود. البته با مراجعه به بخش گالری مشاهده خواهید کرد که گرفتن  نمره های بالاتر از ۶ هم دور از دسترس نیست چرا که آموزش برای کسی که نمره بالایی کسب کرده با فرد دیگر یکسان بوده ولی تکرار و تمرین است که در نتیجه تغییر حاصل می کند.

تضمین حداقل نمره ۶ هم با توجه به سر فصلهای آموزشی و روش تدریس کادر متخصص ماست چون در ابتدا شناختی نسبت به زبان آموز نداریم و در طول دوره ها با راهنمایی های لازم شما را به دستیابی به نمره بالاتر راهنمایی و مشاوره خواهیم کرد.

بله

بله، امکان برگزاری کلاس به صورت انلاین هم هست. حتی برای مشاوره و تعیین سطح هم نیازی به حضور در تهران نیست.