شرایط دریافت اقامت کاری انگلستان

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۴
  • نظرات : بدون دیدگاه

بررسی شرایط دریافت اقامت کاری انگلستان

برای سفر به کشور انگلستان و اقامت در این کشور راه های مختلفی وجود دارد. اقامت به صورت دائم یک سری ساز و کار های مشخصی دارد که باید به آن توجه کرد. اقامت کاری انگلستان یکی از اقامت هایی است که افراد آن را بسیار مورد استفاده قرار می دهند. برای اقامت کاری انگلستان باید حتما یک دوره تحصیلی را در این کشور گذرانده باشید یعنی ابتدا با ویزای تحصیلی به این کشور سفر کنید و سپس یک کار مناسب پیدا کرده و ویزای خود را تغییر دهید. در غیر این صورت باید یک روش دیگر را انتخاب نمایید.

اقامت کاری انگلستان

اقامت کاری انگلستان

شرایط گرفتن اقامت کاری انگلستان

شما می توانید برای گرفتن اقامت کاری انگلستان از راه های مختلفی ویزای کاری دریافت نمایید. یکی از این راه ها دریافت دعوت نامه از یک موسسه و یا یک نهاد است که شما را برای کاری دعوت نماید. چنانچه دعوت نامه داشته باشید، به راحتی می توانید اقامت کاری در انگلستان را اخذ کنید. از دیگر نکات گرفتن اقامت کاری در انگلستان این است در آگهی کاری که چاپ می شود پذیرفته شوید. یکی دیگر از مواردی که برای گرفتن اقامت کاری انگلستان موثر است سرمایه گذاری می باشد؛ به این ترتیب که شما مقداری مشخصی از پول خود را در این کشور سرمایه گذاری می کنید و با این روش در خواست اقامت کاری در انگلستان می نمایید.

مدارک لازم برای اخذ ویزای کاری در انگلستان

همانطور که می دانید برای سفر به هر کشوری حتی به صورت تفریحی نیاز به یک سری مدارک محکم و کار آمد می باشد. این مدارک برای گرفتن اقامت کاری انگلستان به صورت دائم به شرح زیر می باشد:

  • مدارک شناسایی به صورت اصل و کپی در چند نسخه به همراه ترجمه آن و تحویل آن به سفارت
  • دو قطعه عکس رنگی تمام رخ بدون عینک و استفاده از کمترین آرایش
  • ارائه دعوت نامه از سوی نهاد و یا موسسه ای که شما را به کاری دعوت کرده است
  • ارائه مدارک تحصیلی شما به صورت ترجمه آن
  • مدارک ملکی به همراه اصل و ترجمه آن

امیدواری توانسته باشیم شما را با شرایط گرفتن اقامت کاری انگلستان تا حدودی آشنا کرده باشیم.

اقامت کاری انگلستان

اقامت کاری انگلستان

با عضویت در کانال تلگرام میتوانید از آموزش های کاربردی زبان انگلیسی و از اخبار روز و قوانین جدید کشور انگلستان با اطلاع باشید. شما همچنین می توانید ما را در اینستاگرام دنبال کنید.