فنون مذاکره ویژه مدیران

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۱
  • نظرات : بدون دیدگاه

 فنون مذاکره ویژه مدیران مهارت ارتباطی کلیدی است برای تمام مدیران در دنیای امروز به خصوص در امرتجارت میباشد از این رو کامل کردن یک مذاکره به طور موفقیت آمیز نتایج قابل ملاحظه ای خواهد داشت.

از جمله این مورد میتوان به بسته شدن قراردادهای کاری، افزایش سود و … اشاره کرد. در کلاس های فنون مذاکره ویژه مدیران تمام نقاط کلیدی ارتباطی همراه با مهارتهای مورد نیاز جهت برقراری ارتباط مؤثر به شما آموزش داده می شود تا به فشاری که در جلسه بر شما حاکم است فایق اید.

فنون مذاکره ویژه مدیران

فنون مذاکره ویژه مدیران

بدون اغراق مذاکره فرایند پیچیدهای است ولی در عین حال برای تجارت لازم و ضروری است. در عین حال مذاکره کننده ای که از مهارت لازم برخوردار است باید به تفاوتهای فرهنگی نیز بسیار توجه داشته باشد. چرا که این تفاوتها بر روی مؤثر بودن مذاکره بسیار اثر گذار می باشد.

این است که شیوه مذاکرات را در جلسات کاری موسسه NCLC  هدف کلی از برگزاری کلاس های فنون مذاکره به زبان انگلیسی در مؤسسه آموزش دهیم و بهبود بخشیم.سرفصل های آموزشی فنون مذاکره ویژه مدیران به گونه ای طراحی شده است که ابتدا شیوه های مذاکره آموزش داده می شود و سپس فرصت هایی برای بالا بردن اعتماد به نفس ایجاد خواهد شد تا در محیطی رقابتی و عملی بر روی مهارتهای ارتباطی کار شود.

این دوره شامل ۱۶ درس می باشد که شما را با مراحل و ویژگی های یک مذاکره بین دو کمپانی آشنا می کند، به عنوان یک تولید کننده و یک مشتری.شما به عنوان یک مذاکره کننده در یکی از کمپانی ها با مهارتهای ارتباط آشنا می شوید و شرایط واقعی برای شما شبیه سازی می شود. همانطور که قبلا گفتیم هدف درس آشنا کردن شما با مهارتهای ارتباط، فرهنگ و دانش زبانی و تمرین مذاکره می باشد.

فنون مذاکره ویژه مدیران

حال این سوال پیش می اید که برای شرکت کردن در این کلاسها در چه سطحی از زبان باید قرار داشته باشید؟ 

در صورتی که نیاز باشد که بر روی دانش زبانی شما کار شود ۶۰ جلسه کلاس پیش نیاز برای شما برگزار می کنیم که البته با توجه به تعیین سطح صورت گرفته این ۶۰ جلسه ممکن است کاهش یابد.ضمنا امکان برگزاری کلاس های آموزش زبان انگلیسی در محل شرکت نیز وجود دارد.

با عضویت در کانال تلگرام میتوانید از آموزش های کاربردی زبان انگلیسی و از اخبار روز انگلستان و قوانین جدید با اطلاع باشید. شما همچنین می توانید ما را در اینستاگرام دنبال کنید.