ویزای تحصیلی

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۰۸
  • نظرات : بدون دیدگاه

ویزای تحصیلی

ویزای کوتاه مدت تحصیلی  Short- term study visa

شما می توانید درخواست ویزای تحصیلی کوتاه مدت را داشته باشید در صورتی که قصد گذراندن دوره مطالعاتی کوتاه مدتی را در انگلستان دارید. در چه صورت شما واجد شرایط ویزای تحصیلی کوتاه مدت خواهید بود؟در کشور انگلستان به شما دوره ای مورد تایید پیشنهاد شده باشد. همچنین پول کافی داشته باشید که بدون کار کردن یا دریافت کمک مالی از طرف دوستان و یا خویشاوندان یا کمک مالی دولت بتوانید خود را حمایت کنید و در نهایت هزینه برگشت یا سفر بعدی خود را داشته باشید.

ویزای تحصیلی

ویزای تحصیلی

ویزای کوتاه مدت تحصیلی

در صورتی که زیر ۱۸ سال هستید علاوه بر مورد بالا باید برنامه ریزی سفر و اسکان خود را در کشور انگلستان داشته باشید و همینطور اجازه رسمی از والدین یا قیم خود برای درس خواندن در انگلستان. دوره های تحقیقی کوتاه مدت به عنوان بخشی از دوره دانشگاهی تان یا یادگیری زبان انگلیسی به عنوان یک دوره آموزشی نیازمند درخواست ویزای تحصیلی کوتاه مدت می باشند. اگر برای ویزای کوتاه مدت تحصیلی ۱۱ ماهه در خواست می دهید حداقل باید ۱۸ سال را داشته باشید و در دوره ای پذیرفته شوید.

ویزای کوتاه مدت تحصیلی

اگر حداقل ۱۸ سال دارید و در خارج از کشور انگلستان درس می خوانید و بخشی از دوره شما در انگلستان برگزار می شود می توانید درخواست ویزای تحصیلی کوتاه مدت را داشته باشید. البته لازم به ذکر است که فقط بخشی از برنامه آموزشی در انگلستان باید ارایه شود و ان برنامه آموزشی معادل مدرکی در انگلستان باشد.
در صورتی می توانید برای یک دوره کوتاه مدت تحقیقاتی به کشور انگلستان بیایید که در خارج از انگلستان در دوره هایی ثبت نام کرده باشید که مدرک می دهند. تحت ویزای تحصیلی کوتاه مدت اجازه کار ندارید. افراد خانواده باید جدا در خواست بدهند. این ویزا ۶ ماهه و ۱۱ ماهه است و قابل تمدید نمی باشد. سه ماه قبل از تاریخ سفر می توانید درخواست این ویزا را بدهید.

عناوین ویزا به علت تحصیل (مهاجرت تحصیلی) به شرح ذیل میباشد .

با عضویت در کانال تلگرام میتوانید از آموزش های کاربردی زبان انگلیسی و از اخبار روز انگلستان و قوانین جدید با اطلاع باشید. شما همچنین می توانید ما را در اینستاگرام دنبال کنید.